لوله پلی اتیلن گاز رسانی درجه یک

از اصلی ترین کارهای لوله پلی اتیلن گاز رسانی درجه یک انتقال گاز از این لوله ها می باشد، این لوله های پلی اتیلن با توجه به سفارشات به صورت کلاف یا شاخه می باشند که در سایز های متفاوت از جمله، 25، 63، 90، 125، 160 در بازار موجود می باشد، انتخاب هر کدام از این سایزها بسته به محل و سفارش مشتری دارد، این لوله بر اساس SDR11 و SDR13 تولید می شوند، برای تشخیص این لوله ها اگر بر روی آن ها نگاه کنید خطی زرد رنگ بر روی آن ها وجود دارد.

لوله پلی اتیلن گاز رسانی درجه یک

مشخصات فنی لوله پلی اتیلن گاز رسانی

مشخصات فنی لوله پلی اتیلن گاز رسانیمشخصات فنی لوله پلی اتیلن گاز رسانی شامل مشخصات شبکه از نظر فشار گاز، جوشکاری لوله های پلی اتیلن، نوع اتصالات پلی اتیلن، جوشکاری الکتروفیوژن، آزمایشات مخرب می باشد.

لوله پلی اتیلن گازرسانی از نظر ابعاد با سایر لوله های موجود از جمله لوله پلی اتیلن فاضلابی، لوله پلی اتیلن آبیاری و غیره کاملا متفاوت می باشد که با نگاه کردن به ظاهر آن ها به این مسئله پی خواهید برد.

مزایای که این لوله دارد قابلیت انعطاف پذیری بالای این لوله ها موجب می شود بتوان آن ها را در مسیرها دارای انحنا نصب کرد، در حالت های نصب دفنی لوله گازرسانی پلی اتیلن، این لوله در برابر لرزش زمین و ارتعاشات آن مقاومت خوبی خواهد داشت.

استانداردهای لازم برای تولید لوله های انتقال گاز

استانداردهای لازم برای تولید لوله های انتقال گازاستانداردهای لازم برای تولید لوله های انتقال گاز IGS و IPS می باشند، اما این استاندارد ها به همینجا ختم نمی شوند و نیازمند وقت و جای بهتری برای باز کردن این موضوع دارد، زیرا استانداردهای لازم برای تولید لوله های انتقال گاز در چندین سال اخیر با واکنش های روبرو شده است.
برخی از این نکات و استانداردهای موجود به صورت زیر می باشد:

  • طراحی یا نصب سیستم لوله کشی گاز، وسایل گازسوز و دودکش ها به گونه ای که در هنگام بروز وقایع غیرمترقبه و یا در زمان هجوم افراد برای فرار از محل، مصون از برخورد یا صدمه باشند.
  • پیش بینی تهویه کافی و انتقال کامل محصولات احتراق وسایل گازسوز به بیرون از ساختمان.
  • تفکیک سیستم لوله کشی گاز به قسمت های متعدد به طوری که در شرایط غیرعادی بتوان هر قسمت را جداگانه از مدار خارج نمود.

قیمت فروش لوله پلی اتیلن گازی

قیمت فروش لوله پلی اتیلن گازیقیمت فروش لوله پلی اتیلن گازی مانند سایر لوله های موجود در بازار بر حسب متر محاسبه می شود، که لوله های پلی اتیلن گاز در کلاف و شاخه 25 تا 225 با فشارهای متفاوت در بازار موجود می باشد، قیمت ها ثابت و یکسان نیستند.

افرادی که قصد خرید این لوله ها را دارند قبل از خرید خود حتما تحقیقاتی در این راستا انجام دهند، زیرا نوسانات بازار زیاد است و در تعیین قیمت موثر می باشند، پس برای خرید لوله پلی اتیلن گازی با سایزهای موجود و فشارهای مختلف، لوله پلی اتیلن فشار قوی، لوله پلی ایتلن سفید و غیره به سایت ها و نمایندگی ها مراجعه کنید یا با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

بزرگترین عمده فروش انواع لوله های پلی اتیلن

بزرگترین عمده فروش انواع لوله های پلی اتیلنبزرگترین عمده فروش انواع لوله های پلی اتیلن در شهرهای بزرگ ایران می باشند که با تاسیس نمایندگی های در این شهرها کار را برای خریداران راحت کرده است، با مراجعه حضوری به این مراکز می توانید خرید عمده خود را با در صدی از تخفیفات خریداری کنید.

بزرگ ترین عمده فروشان در شهرهای زیر می باشند:

  • لوله پلی اتیلن اصفهان
  • لوله پلی اتیلن تهران
  • لوله پلی اتیلن شیراز
  • لوله پلی اتیلن کرج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما