قیمت لوله پلی اتیلن پارس پلاستیک

لوله پلی اتیلن پارس پلاستیک از بهترین و پر مصرف ترین لوله ها جهت انتقال مواد مختلف بوده؛ که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پلی اتیلن، نوعی پلیمر با قابلیت ذوب بالا می باشد. لوله های ساخته شده از این ماده نیز در سایزهای گوناگون تولید می شوند. شرکت پارس پلاستیک از باسابقه ترین سازندگان این محصول بوده؛ و برای مصارف گوناگون، لوله هایی با درجه کیفی و ویژگی های متفاوت تولید می کند.قیمت لوله پلی اتیلن پارس پلاستیک

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلنانجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، مرکزی برای تبادل نظر در مورد وضعیت کیفی و تجارت این محصولات به شمار می رود. همچنین از طریق ارتباط با این انجمن می توان قیمت ارقام مختلف لوله پی اتیلن را به دست آورد.

همان طور که از نام انجمن مشخص است؛ برندهای مختلفی در آن شرکت داشته؛ و اتصالات پلی اتیلن را از جنبه های گوناگون، مورد بررسی قرار می دهند.
پلی اتیلن، نوعی پلیمر پلاستیکی است؛ که قابلیت ذوب و قالب گیری بالایی دارد. در کارخانه لوله پلی اتیلن، سایزهای مختلف لوله و اتصالات متناسب با آنها طراحی و ساخته می شوند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن پارس پلاستیک

لیست قیمت لوله پلی اتیلن پارس پلاستیکلوله پلی اتیلن پارس پلاستیک از بهترین اتصالات حوزه خود محسوب می شود. در واقع پارس پلاستیک، اولین تولید کننده لوله پلی اتیلن در تهران می باشد.

این کارخانه مجهز به پیشرفته ترین خطوط تولید لوله در جهان است. شرکت پارس پلاستیک، بیش از بیست هزار تن در سال تولید داشته؛ و محصولات آن به مصارف مختلف داخلی و خارجی می رسند.

در لیست قیمت لوله پلی اتیلن این کارخانه، شاهد نوسان عددی قابل توجهی می باشیم. چرا که برای مصارف مختلف صنعتی، کشاورزی و … به ارقام خاصی از لوله با ابعاد مشخص نیاز هست. اندازه استاندارد برای لوله پلی اتیلن، بین شش تا ششصد و سی می باشد.

مهمترین کاربردهای لوله های پلی اتیلن

مهمترین کاربردهای لوله های پلی اتیلن

کاربرد لوله پلی اتیلن تا حدودی به نوع آن بستگی دارد. لوله پلی اتیلن رولی برای مصارف مختلف کشاورزی، آبرسانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول لوله های پلی اتیلن آبرسانی از نوع سخت یا سنگین انتخاب می شوند. زیرا انتقال آب مسئله بسیار مهمی بوده؛ و گاهی اوقات در یک مسیر سخت و ناهموار صورت می گیرد.

به طور کلی مهمترین کاربردهای انواع لوله پلی اتیلن عبارتند از:

  • انتقال آب، گاز و فاضلاب شهری یا صنعتی
  • شبکه های توزیع آب
  • انتقال محصولات نفتی
  • انتقال سیالات در کارخانه های صنعتی
  • لوله های آتشنشانی
  • پوشش کابل
  • قفس پرورش ماهی
  • لوله های لایروبی
  • خطوط تهویه مطبوع

استانداردهای لازم برای تولید لوله های پلی اتیلن

استانداردهای لازم برای تولید لوله های پلی اتیلناز آنجا که از انواع لوله پلی اتیلن جهت انتقال سیالات، گازها و مواد شیمیایی مختلف به کار می روند؛ باید از استحکام و مقاومت کافی (در برابر فشار، خوردگی و …) برخوردار باشند. این یکی از مهم ترین استانداردهای لازم برای تولید لوله های پلی اتیلن می باشد. علاوه بر این ساختار داخلی لوله ها باید به گونه ای باشد؛ که ماهیت آب یا سایر مواد را تغییر ندهند.

لوله های پلی اتیلن مشبک، دارای پنج لایه بوده؛ و قابلیتی فراتر از سایر محصولات مشابه دارند. این لوله ها از دو لایه پلیمر، دو لایه چسب و یک لایه آلومینیوم ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما